Karınca Web Tasarım günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Temmuz 2001 tarihinde hizmet sektörüne girmiş bir tasarım firmasıdır. Karınca Web firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımıyla firmanın tanıtımını web ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedeflemektedir.

Karınca Web kadrosu her an yardımınıza hazır dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur. Kısa özgeçmişimizde yaklaşık 1.500 firmaya web tasarımı, isim tescili ve hosting hizmetleri vermekteyiz.

Biz bir web tasarımı firmasıyız. Müşterilerimizin web ortamındaki başarısı için tüm enerjimizi ve birikimimizi web tasarımı için kullanırız. Müşterilerimizin işini ve hedeflerini iyi anlar, sonuca odaklanır, elimizi taşın altına koyar, görsel ve işlevsel, dizayn açısından iyi web sayfaları çıkartırız. En yeni bilişim teknolojilerini, donanım altyapısını da güncel tutarak kullanmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine “dünya standartlarında elektronik tanıtım ve pazarlama çözümlerini sunmak” ilkesini görev kabul etmiştir. Kalite standartlarını bu hedef doğrultusunda devamlı yükselten, geliştiren firmamız çeşitli yörelerden bir çok önemli kuruluşun web sunumlarını danıştığı bir prestij kurumu haline gelmiştir

Tüm web dizayn uygulamalarımızda ülkemizin koşullarını göze alarak web tasarımı projelerinin ekonomik olması gerektiğinin bilincindeyiz. Web tasarımı konusunda firmamız tüm müşterilerine gereken esnekliği tam anlamıyla göstermektedir.

Karınca Web Tasarım olarak bizler, Web Sitenizin tasarımı için kaçınılmaz olan Web kimliği, İçerik, Görsellik, Estetik, Grafik, Animasyon, gibi unsurları sizin için itina ile hazırlıyoruz.

MİSYONUMUZ : Karınca Web Tasarım; hizmet sektöründe güvene dayalı olarak müşteri memnuniyeti, hızlı geri dönüş, etik, müşteri odaklı ve en önemlisi kaliteye önem veren bir kuruluştur.

VİZYONUMUZ : Müşterilerimize ihtiyaçlarına göre çözümler üreterek, bilgi birikimi ve tecrübemizle, fayda odaklı, kaliteyi hedefleyen, yaratıcı çözümler üreten bir şirket olmaktır.

Kurumsal kimliğimizi projelerimize yansıtırken profesyonel çalışmalarımızla firmanızın çözüm ortağı olarak teknoloji yatırımlarınıza yön veriyoruz. Bilişim yatırımlarınızı yeni teknoloji ile bütünleştirip, kalitenizi öne çıkarmayı hedefleyerek Farkınızı Fark Ettirmeyi amaçlıyoruz.
 
GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ PROJELERİMİZ :

Kariyer
Sistemi

 

Malatya Kariyer

 
 

Şehir Portalı
Sistemi

 

Malatya.net.tr

 
 

Haber
Sistemi

 

Haber Malatya

 

Paylaşım
Sistemi

 

Bilgi Formu.com

 
 

Sipariş
Sistemi

 

Yemek İste.net

 
 

Mesaj Satış
Sistemi

 

TeleMesaj.net

 

Radyo&Evlilik
Sistemi

 

Radyo İzdivaç

 

İlan
Sistemi

 

Hepsi Malatyada.net

 
YAPMAYI PLANLADIĞIMIZ PROJELER :

Online Oyun
Sistemi

 

Malatyam.net

 
 

E-Ticaret
Sistemi

 

Kayisi Sepeti

 

Online TV
Sistemi

 

Tv Malatya

 
 

Araç Satış
Sistemi

 

Oto44.com

 
 

Online İhale
Sistemi

 

Parayla.com

 

Bilgi
Sistemi

 

Türk Telekom

 

Paylaşım
Sistemi

 

Ataturke Mektup