ESTETİK, DİNAMİK, GÜÇLÜ VE BENZERSİZ WEB TASARIM

Karınca Web Tasarım Hizmetleri; özel, modern, hedeflerinize uyan, benzersiz web tasarım uygulamaları hazırlamaktadır. Karınca Web Tasarım olarak biz sürekli yenilenen, güncel trendleri takip eden bir web tasarım şirketiyiz.

Firmamız görsel tasarımı, içerik ve kodlaması bir birine uyan ve yakışan taslaklar hazırlar, içeriğin bilhassa özgün olmasına dikkat ederiz. Anlatılmak isteneni belirgin kılacak şekilde oluşturur, görsel yapının ve dinamikliğin üstüne estetik bir görünüm kazanmasını sağlarız.

Web Tasarım Aşamaları;

Karınca Web Tasarım Hizmetleri, kurumsal web tasarım istekleriniz için aşağıdaki gibi çalışma programı uygular.

  • Müşteri talebinin alınması

  • Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri

  • Teklif hazırlama ve onaylama

  • Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti

  • Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması

  • Bilgi ve içeriğin girilmesi

  • Projenin yayın denemesi

  • Web sitenin yayınlanması

  • Genel kontrol ve hataların giderilmesi

Web tasarımlarımızda küçükte olsa eksiklik yaşamaması için müşterimiz ile koordineli çalışmamız, projenin daha sağlıklı bitmesini sağlayacaktır.

Bir web tasarım projesinin tamamlanarak bitmesi proje için önemli olan birinci adımıdır. Tamamlanan web tasarım projesinin ileriye dönük güçlü ve yenilenebilir olması proje için önemli olan ikinci husustur.

Web sitesinin güncellenebilir olması önemlidir. Ayrıca güncellenebilen web sayfalarında yönetim panelinin firma yetkilisince etkin şekilde kullanılabilmesi büyük önem taşımaktadır. Ayrıca özel istek yapılması durumunda bir ücret karşılığında Web Tasarım şirketimizden bir Webmaster tahsis edilebilir ve böylece güncellemeler tarafımızca en etkin şekilde yapılabilmektedir.

Web sitenin aktif rol almasını sağlayan en iyi yol, ziyaretçi trafiğinizin sürekli takip etmesi, yeni ve sosyal paylaşımlarınızın izlemesi ve önemli olan internet reklamcılığı özelliklerinden yararlanmanızdır. SEO yani Arama motoru optimizasyonu sitenizin görünürlüğünü ve popüler olmasını hedefler.

Web Tasarımı başvurusu ile daha faydalı olacak bu çalışma, teklif alırken belirtilmelidir. İçeriklerin ve görsel resimlerin özgün tasarlanması bilhassa çok önemlidir. Doğal web tasarımlar arama sonuçlarında iyi sıralama almanızı sağlar.

Elbette SEO özel bir işlem gerektirir. Anahtar kelime rekabetinin analizi öncelikli yapılır. Karınca Web Tasarım gerçekleştirdiği projede başarılı çalışmalar yaptıysa da ilk sıra çıkma garantisi vermez. Çoğu kişi bu garantiyi sağlayamaz, ama şirketimiz kararlı ve istikrarlı bir SEO çalışmasından da geri kalmaz. Garantili sıralama ancak Google'nin özel reklam kısmı olan Google AdWords ile verilebilir.

SEO - Search Engine Optimization (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

İnternet milyarlarca kişi tarafından kullanılan, ticari ve sosyal amaca hizmet etmektedir. Bu mecrada bir web sitesi ile veya arama motorlarına vereceğiniz düz metin veya bannerla reklam yapabilirsiniz. Fazla para harcama nedeni ve sağlıklı bir alt yapı ihtiyacı SEO "Search Engine Optimization" kavramını oluşturdu.

İnternette çoğu kullanıcı direk bilgi araması yapıyor ve % 85'i Arama motorlarını kullanıyor.

Milyarlarca site olması ve rekabetin sıklıkla olduğu arama motorlarında iyi bir ön sıra pozisyonu yakalamak için, sürekli yenilenen parametreleri takip etmek ve onlara uygun işlemler yapmak gerekir. Google dizininde yüz milyarlarca web site kayıtlı ve sektörünüze göre rekabet gücü olabilmektedir.

SEO'da edindiğimiz bilgi birikimimiz ve ileri düzey tecrübemizle, arama motorlarında sizlere bir bütün olarak optimizasyon hizmeti sunuyoruz.

SEO Analiz; Arama motoru optimizasyonuna başlamadan önce web sitenin iç yapısını incelemek gereklidir. Bunlar; içerik kodlamaları, anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve sıralama pozisyonun rekabetidir.

Site Optimizasyonu; Genel analiz yapıldıktan sonra, site içeriği düzenlenir. Resimler ve içerik yazıları Arama Bot'larının okuyabileceği şekilde hazırlanır. Bazı siteler de yeniden bir tasarım ve SEO gerekebiliyor.

Arama Motorlarına Kayıt; Web sitenin arama motorlarına, dizinlere, firma rehberlerine ve portal gibi sitelere manuel kayıt yapılır. Çoğu kayıtlarda farklı tanıtım yazıları oluşturulur ve web site için uygun linkler verilir. Bu işlem SEO için çok önemlidir, hassas ve dikkatli çalışma yapılır.

SEO Teknikleri;  Farklı uygulamalar ile gözden geçirme ve teknik kontrol işlemleri yapılır. SEO çalışması yapıldıktan sonra arama motorlarındaki sıralama seyiri değişmeye başlar ve güncellemelerle beraber arama sonuçları pozisyonu yükselir.

 
ÖZEL WEB YAZILIMLARIMIZ :

Haber Sistemi Otomasyonu (Version 3.0)

 

*Görsel Tasarım

 

*Karmaşık Haber Sistemlerinden Kurtulun

 

*Full SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

*Kategoriye Özel Manşet Oluşturma

 

*Manşet Haber

 

*Spot Haber

 

*Sondakika Haberleri

 

*Röportaj

 

*Normal Haber Türleri

 

*Haberler Yorum Yapabilme

 

*Habere Özel Fotoğraf Galerisi Ekleme

 

*Video Haberler

 

*Haberler Arşivi

 

*Okur Görüş ve Düşünceleri Bölümü

 

*Anket Sistemi

 

*Haber Arama

 

*Yazarlar ve Köşe Yazıları Bölümü

 

*Köşe Yazılarına Yorum Yapabilme

 

*Haberleri - Köşe Yazıları Arkadaşına Gönderme

 

*Facebook ve Google Bookmark ta paylaşma

 

www.HaberSistemi.web.tr

 

Belediyeler İçin Web Otomasyonu

 

Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş, birçok modülden oluşan, kullanımı kolay profesyonel bir belediye internet sitesi otomasyonudur. Bel.Web paketleri ile siz de internette çalışmalarınızı, hizmetlerinizi milyonlarca internet kullanıcısına en kolay yoldan anlatabilirsiniz.

 

www.Bel.web.tr

 

Ticari Şirketler İçin Web Otomasyonu

 

Yeni Ticaret kanunun talep ettiği ve içerik özellikler doğrultusunda profesyonel tasarım ve güçlü alt yapıya sahip bir Web Sitesine hemen sahip olabilirsiniz.

 

www.Ticari.web.tr

 

Google Tarzı
Rehber Sist.

 

Rehber Sistemi

 

Haber Sist.
Version 1.0

 

Haber Sist. V.1

 

Haber Sist.
Version 2.0

 

Haber Sist. V.2

 
GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ PROJELERİMİZ :

Kariyer
Sistemi

 

Malatya Kariyer

 
 

Şehir Portalı
Sistemi

 

Malatya.net.tr

 
 

Haber
Sistemi

 

Haber Malatya

 

Paylaşım
Sistemi

 

Bilgi Formu.com

 
 

Sipariş
Sistemi

 

Yemek İste.net

 
 

Mesaj Satış
Sistemi

 

TeleMesaj.net

 

Radyo&Evlilik
Sistemi

 

Radyo İzdivaç

 

İlan
Sistemi

 

Hepsi Malatyada.net

 
YAPMAYI PLANLADIĞIMIZ PROJELER :

Online Oyun
Sistemi

 

Malatyam.net

 
 

E-Ticaret
Sistemi

 

Kayisi Sepeti

 

Online TV
Sistemi

 

Tv Malatya

 
 

Araç Satış
Sistemi

 

Oto44.com

 
 

Online İhale
Sistemi

 

Parayla.com

 

Bilgi
Sistemi

 

Türk Telekom

 

Paylaşım
Sistemi

 

Ataturke Mektup